28 Temmuz 2018 Cumartesi

Kanlı ay da görmedik demeyiz artık

Yine sanki yüzyıllardır uğramadığım bloguma buhran dolu bir anımda dönmüş bulunuyorum. Kopmayı denesem de çok beceremiyorum sanırım. Girmesem yazmasam da aklımda oluyor kimsenin yanımda olmadığı bir anda da girip yazıyorum. Taslak olarak kalıyor ya da kalmıyor o kısım biraz karışık ama şuranın öyle ya da böyle bana verdiği rahatlık gibisi yok.
Bu gece kanlı ay var dedi biri bana ve sen çok seversin kesinlikle görmelisin diye de ekledi. Birlikte görelim dedim ama çalışıyorum, o ilk halini kaçırırsın beni beklersen dedi. Olsun dedim ama senin görmen lazım dedi yolladı beni. Yakın bir arkadaşına söyledi sonra o arkadaşlarıyla görmeye gidecekmiş İstanbul'da görebileceği en rahat yerde. E o olmadan neden gideyim değil mi?  Aslında sorun onun olup olmaması değildi ben sadece yalnız görmek istedim sanırım o yoksa. Kırmızı gökyüzü altında o silik ama aynı zamanda pembe bordo karışımı tam ayı tek görmüşüm görmemişim ne önemi var değil mi? Yapmam, dayanmam, uğraşmam ve üzülmem dediğim her konu suratıma "sen öyle san" dercesine çarparken kanlı ayı tek görmek mi koyacak bana? Ben kendime sen güçlüsün Cha dedikçe birileri sanki benim sınırlarımı test ediyormuş gibi geliyor artık. Önceden bir şekilde görmezden geliyordum ama artık dayanacak gücüm kalmamış gibi geliyor, bilmiyorum belki tık daha güç kazanmak içindir bunların hepsi. Geçer bu da geçecek hep geçtiği gibi sadece biraz daha zamana ihtiyacım var. Kanlı ayı gördüm ama dediği gibi de sevdim. İyi ki söylemiş böyle bir şey olduğunu yoksa beni her saniye bitiren işimin başındayken asla öğrenemezdim. 

16 yorum:

 1. Merak etme, herkes aynı durumda... Yalnız degilsin

  YanıtlaSil
 2. Bence yazmaya devam etmelisin. Benim gibi seni merak eden okuyucuların olabilir. Kanlı ayı ben balkondan gördüm ama ne bileyim sanırım özel bir anı içermediği için üzerinde duramadım. Zamana ihtiyacımız var bence de. Senden haber beklemeye devam edeceğim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında yazmaya devam etme planım vardı ama blogspot beni bir ara dışlamış olmalı doğru düzgün ne blog girişim vardı ne de yorum geldi maili hiçbir şey yoktu. Bir anda çıktı hepsi ortaya.
   Kanlı ay bütünde benim için de özel bir şey değildi aslında ama söyleyen, düşünen kişi bir anda anlam sahibi yaptı işte

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. iyiyiim iştee seni görünce neşelendim bi deeee anlatınca da daha neşeleniceem iyi olunca anlat işteee :)

   Sil
  2. Aslında son yazdığımdan bu yana aylar geçtiği için arada olanları atlayıp durdum ama inanıyorum kendime en azından bir süre zaman kaybetmeden yazarım :)

   Sil
 4. Bloğunuzu severek takip ediyorum. Başarılar diliyorum. Ben de sayfama bekliyorum www.rnkync.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, ben de bakıyorum hemen seninkine :)

   Sil
 5. annat her şeyiiii :) komşu çocuğuu, gezmekler, abin ve diğerleriniii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında yazacaktım bugün bu yüzden girdim bloga ama dünya dönüyor şuan bu gece çok dağıttım be Deep :)

   Sil
 6. Neler oldu kız anlatsanaa

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazdım dün bir kafayla bir şeyler de okumadım hiç diye yayınlamadım aslında :)
   Cha senden bir cacık olmaz diyeceksiniz adım gibi eminim doğrusu :/

   Sil